Technológie a produkty

Produkty spoločnosti Vanapo, s. r. o. sú rozdelené do týchto základných skupín:

Konzum Vanapo – sú to konzumné liehoviny pripravené studenou cestou. Patrí sem napr. Rusínska borovička, Fernet Vanapo, Napoleon Vanapo, Prima Tum či Gin Vanapo.

Royal Vanapo – sú to liehoviny vyrábané podľa špeciálneho technologického postupu pre daný druh z rafinovaného jemného liehu. Patrí sem napr. likér Harakiri, Hruška, Slivka, Marhuľa, Vanapo Absinth a pod.

Destiláty Vanapo – sú liehoviny získané destiláciou zo skvasených cukornatých surovín. Patrí sem Pravá makovická slivovica, Pravá makovická hruškovica a iné ovocné destiláty.

NOBLE rada – liehoviny vyrábané kombináciou kvalitného liehu a originálnych Vanapo receptúr, charakteristické svojským typom fľaše a to: Vodka Ambasador, Karpatský čaj, Slovak vodka, Lime Ginger Vodka a pod.

Miniatúry – výber liehovín v 0,05 l balení.

RETRO

 

Patrik Mydla - hlavný technológ ovocného liehovaru
Patrik Mydla – hlavný technológ ovocného liehovaru

Výroba destilátov nie je jednoduchá záležitosť. Je to poctivé remeslo, umenie, i veda a to všetko spojené s cieľom pre konečnú a stálu kvalitu produktu. Naplniť vysoké očakávania našich klientov, sa nám darí už 25 rokov, vďaka našim špičkovým technológom, ktorí zodpovedajú za chod a kvalitu výroby. V našej rodinnej firme majú technológiu, ako aj vývoj nových produktov pod palcom špičkoví odborníci. Vysokú kvalitu a príjemnú chuť dosahujeme vďaka našej tradičnej technológií pálenia. Príprava kvasu z kvalitného ovocia a postupy používané pri zjemňovaní chutí, farby a vôní takisto vychádzajú z našich praktických skúseností a overených postupov.

Tomáš Baľo - hlavný technológ výrobne liehovín

Tomáš Baľo – hlavný technológ výrobne liehovín

Kvalitu svojich výrobkov zabezpečujeme stálym systémom kontroly, ktorý riadi vlastné laboratorium. Spoločnosť VANAPO, s.r.o. má zavedený a realizuje kontrolný systém HACCP.
Zároveň sme pyšní, že môžeme i naďalej ponúkať tú najvyššiu kvalitu svojim zákazníkom, uchovávať a pokračovať tak vo viac než dvadsať päťročnej tradícií rodinnej výroby vo Svidníku.

 

Scroll to Top
Scroll to Top