Doprava

Pri nákupe nad 150€ doprava zadarmo!

Doručenie je možné len v rámci SR.

Kúpna cena nezahŕňa náklady na balenie a dodanie tovaru, ktoré znáša kupujúci, pričom na ich splatnosť a spôsob platenia sa primerane použijú ustanovenia o splatnosti kúpnej ceny. Náklady na balenie a dopravu budú pripočítané k cene tovaru. Kupujúci je povinný nahradiť náklady na dodanie tovaru aj vtedy, ak odmietne prevziať riadne objednaný a doručený tovar, ktorý nemá žiadne závady a kde bola preprava vzhľadom na hodnotu objednávky zdarma.

Cena prepravy na území SR pri odbere do 150 € s DPH je 9- € s DPH. Pri hodnote nákupu nad 150 € s DPH sa náklady na balenie a dodanie tovaru neúčtujú.

Daňový doklad je zasielaný spolu s tovarom.

Vlastnícke právo k tovaru prejde na kupujúceho úplným zaplatením kúpnej ceny a nákladov na dodanie tovaru.

Spôsob nákupu je formou kuriéra, ktorý Vám doručí tovar po celom území Slovenskej republiky, spravidla do 10 pracovných dní od objednania tovaru cez náš portál VANAPO.EU. Cena dopravy sa odvíja od sumy nákupu s DPH. Cena za dopravu pri objednávke do 150 EUR s DPH je poplatok 9 EUR s DPH, v prípade že Vaša objednávka je v hodnote nad 150 EUR s DPH Vám doprava nebude účtovaná, doprava je zadarmo.

Pri doprave kuriérom, Vám objednaný tovar bude doručený zásielkovou službou – kuriérom, na adresu dodania, ktorú zadáte pri objednaní tovaru. Dbajte prosím na úplné a presné údaje a taktiež na trvalo dostupné telefónne číslo, na ktoré Vás budú kontaktovať naši pracovníci v čase objednávky, ako aj kuriér v deň doručenia.

V čase preberania zásielky od kuriérskej spoločnosti, ste povinný riadne skontrolovať nepoškodenosť zásielky V prípade zjavného poškodenia alebo zatečenia kartónu je nutné zásielku odmietnuť prebrať. V takomto prípade prosím žiadajte od kuriéra škodový zápis a čím skôr kontaktujte nás na našom telefónnom čísle 054 7520 691. My Vám obratom odošleme ešte v deň nahlásenia poškodenia príp. ďalší nasledujúci deň novú zásielku a reklamáciu vybavíme vo vlastnej réžií. Takto minimalizujeme nepríjemnosti, ktoré by Vám mohli vzniknúť.

V prípade, že sa rozhodnete objednávku zrušiť tak stačí nahlásiť storno objednávky.

Tovar býva spravidla kuriérom doručovaný na druhý deň po expedícií objednávky.

Vyhradzujeme si právo odmietnutia dodania tovaru prostredníctvom dobierky (nadrozmerný náklad, vylúčenie tovaru z ponuky internetových objednávok, iné dôvody) o čom budete upovedomený telefonicky prípadne e-mailom s ponukou prípadného ďalšieho postupu.

Portál VANAPO.EU je vo výhradnom vlastníctve firmy VANAPO, s.r.o., Festivalová 802/9, 089 01  Svidník. Všetky práva vyhradené.

Scroll to Top
Scroll to Top